O nas

Tu jesteś   /   Strona główna   /   O nas

Dom Seniora w Drachowie jest nowo wybudowanym obiektem, posiadającym powierzchnię ponad 700 m2. Posiadamy pokoje  2, 3  osobowe o dużym metrażu (ponad 20m2) i bardzo wysokim standardzie, wyposażonych również w instalację przywoławczą. Pokoje posiadają łazienki przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W całym budynku funkcjonuje sieć TV,

Wi-Fi, obiekt objęty jest monitoringiem CCTV.

Zajmujemy się osobami zarówno zdrowymi jak i również osobami przewlekle chorymi. Nasz personel zapewni całodobową opieką nad Państwa bliskimi.

Nasz Dom specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług kompleksowej opieki dla Seniorów. Traktujemy każdego Podopiecznego jak rodzinę, z szacunkiem, w sposób troskliwy i współczujący. Zapewniamy spokojne życie w godności, prywatności i komforcie.

 Pragniemy dołączyć do krajów, w których docenia i zauważa się Seniorów, oddaje Im należne uznanie i szacunek oraz otacza ich odpowiednią opieką. Realizujemy tę naszą wizję we wszystkich usługach, które oferujemy. Ze szczególną uwagą dążymy do zapewnienia każdemu Podopiecznemu poczucia bycia potrzebnym, ważnym i wartościowym człowiekiem.

Kontakt z nami
Zadzwoń
500 179 777
Dom Seniora, Spokojnej Starości, Dom Opieki, Dom Pomocy Społecznej, Gniezno ,Wielkopolska
logo Dom Seniora
Realizacja: Dpl Agency - Tworzenie Stron WWW